Kooskokkamise töötoad

Ühiskokkamine Kalamajas

Kui olukord lubab, jätkame toidukoolitustega kevadel 2022.

Kokkamise töötoad Kalamajas kuni 10-le inimesele:

* hands-on toidukoolitus

* ühine, veiniga õhtusöök

* hubane keskkond, tore seltskond

Töötoad sobivad hästi ka väiksema meeskonna (6-10 inimest) "team-building" üritusteks. Kui soovid oma seltskonnale eraldi workshopi, võta meiega ühendust - leiame sobiva aja!

Kalamaja Foodies Stuudio valikus on 4 erinevat toiduvalmistamise töötuba:

Toidukoolitus looduses. Meeskonnaüritus. Kooskokkamine Hallika talusToidukoolitus looduses. Meeskonnaüritus. Kooskokkamine Hallika talusToidukoolitus looduses. Meeskonnaüritus. Kooskokkamine Hallika talusToidukoolitus looduses. Meeskonnaüritus. Kooskokkamine Hallika talusToidukoolitus looduses. Meeskonnaüritus. Kooskokkamine Hallika talusÖöbimine mullitelgisÖöbimine mullitelgis Hallika talusToidukoolitus looduses. Meeskonnaüritus. Kooskokkamine Hallika talusToidukoolitus looduses. Meeskonnaüritus. Kooskokkamine Hallika talusToidukoolitus looduses. Meeskonnaüritus. Kooskokkamine Hallika talusToidukoolitus looduses. Meeskonnaüritus. Kooskokkamine Hallika talusHallika talu: suvised kokkamise töötoadHallika talu saunamajaHallika mullikasHallika taluHallika taluToidukoolitus looduses. Meeskonnaüritus. Kooskokkamine Hallika talusHallika talu väliköökHallika talu väliköökHallika talu kümblustünnHallika talu peamajaHallika taluHallika talu - vaade mullimajaleKooskokkamine Hallika talusHallika taluLoodus Hallika talusHallika talu saunamajaHallika talu saunamaja

Kokkamise töötoad looduses

Kes meist tahaks suvisel ajal linnas siseruumides kokata? Meie mitte. Seepärast korraldame suvised kooskokkamise töötoad linnakärast eemal, keset ilusat loodust, mugavalt sisustatud väliköökides. Harjumaal, Madise lähedal, oleme selleks tarbeks ehitanud/sisutanud 2 välikööki: Hallika talus ja Jõeääre puhkekeskuses. Valikus on kiviahjus pitsa valmistamise ja koduse grillvorsti valmistamise töötoad. Võimalus jääda ka ööbima!

Oma seltskonnale eraldi töötoa läbiviimiseks, võta meiega otse ühendust. Üksi või väiksema seltskonnaga osalemiseks vali sobiv koolitus ja registreeru:

Meie lugu

Meie elud on juba pikka aega tiirelnud ümber kokkamise ja sõprade võõrustamise. Oleme uudishimulikud ja katsetanud väga erinevaid asju: oleme teinud erinevaid juustusid ja vorste, küpsetanud leibasid, röstinud, suitsetanud ja kuivatanud kalu, valmistanud koduveini, -siidrit ja -õlu ning muidugi tegelenud koriluse ja hoidistamisega. Ühtlasi oleme osalenud erinevate rahvuste toidutegemise töötubades nii Eestis kui väljaspool.

Meie avalikesse töötubadesse on oodatud nii üksikud inimesed, väiksemad seltskonnad kui ka suuremad grupid. Eritellimusel sobitame need workshopid ka ettevõtete meeskonnaüritusteks - küsi pakkumist!

Meie pesa Kalamajas

Asukoht ja kontaktid

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

Meie söögilaua ümber mahub mugavalt kuni 10 inimest. See seab piirangud grupi suurusele ja töötoast osavõtjate arvule. Koha garanteerib registreerumine siin http://bit.ly/31qJj4k

e-mail: juulanneli@gmail.com

tel: 512 8075