Kooskokkamise töötoad

Ühiskokkamine 

Kokkamise töötoad kuni 10-le:

     * hands-on toidukoolitus

     * ühine, veiniga õhtusöök 

     * hubane keskkond, tore seltskond

Töötoad sobivad hästi ka väiksema meeskonna (6-10 inimest) "team-building" üritusteks. Kui soovid oma seltskonnale eraldi workshopi, võta meiega ühendust - leiame sobiva aja!

Töötubadega jätkame Jõeääre puhkekeskuse peamajasmärtsist 2024 (Kalamajas töötubasid enam ei toimu).Valikus on 4 erinevat toiduvalmistamise töötuba:  

Suvised töötoad looduses

Kes meist tahaks suvisel ajal linnas siseruumides kokata? Meie mitte. Seepärast korraldame suvised kooskokkamise töötoad linnakärast eemal, keset ilusat loodust, mugavalt sisustatud väliköökides. Harjumaal, Madise lähedal, oleme selleks tarbeks ehitanud/sisutanud 2 välikööki: Hallika talus ja Jõeääre puhkekeskuses. Valikus on kiviahjus pitsa valmistamise ja koduse grillvorsti valmistamise  töötoad.  Võimalus jääda ka ööbima!

Oma seltskonnale eraldi töötoa läbiviimiseks, võta meiega julgelt ühendust! Üksi või väiksema seltskonnaga osalemiseks vali sobiv koolitus ja REGISTREERU

Meie lugu

Meie elud on juba pikka aega tiirelnud ümber kokkamise ja sõprade võõrustamise. Oleme uudishimulikud ja katsetanud väga erinevaid asju: oleme teinud erinevaid juustusid ja vorste, küpsetanud leibasid, röstinud, suitsetanud ja kuivatanud kalu, valmistanud koduveini, -siidrit ja -õlu ning muidugi tegelenud koriluse ja hoidistamisega. Ühtlasi oleme osalenud erinevate rahvuste toidutegemise töötubades nii Eestis kui väljaspool.

Meie avalikesse töötubadesse on oodatud nii üksikud inimesed, väiksemad seltskonnad kui ka suuremad grupid. Eritellimusel sobitame need workshopid ka ettevõtete meeskonnaüritusteks - küsi pakkumist!

Meie pesa Kalamajas

Asukoht Kalamajas ja meie kontaktid

Meie söögilaua ümber mahub mugavalt kuni 10 inimest. See seab  piirangud grupi suurusele ja töötoast osavõtjate arvule. Koha garanteerib registreerumine siin http://bit.ly/31qJj4k  

e-mail: juulanneli@gmail.com

tel: 512 8075